KONST / Litografier / Färglitografi 12144131

nr 1214 4131

Ulf Greder

(f. 1949), Sverige

Färglitografi, Spelande män. Signerad, numrerad 32/360, bladets mått: 63x72 cm, oramad

Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.

måndag 29 oktober 2018
kl 18:39:02

Ulf Greder

Läs mer om Ulf Greder